Hevosten lauma laiduntaa ruohikkoisella niityllä, taustalla näkyy vesistö ja veneitä.

Harkers Island – Loma-asunnot

  • Muuta mieltäsi

    Varaa ilmaisen peruutusoikeuden tarjoavia hotelleja.
  • Hemmottele itseäsi

    Kirjaudu sisään ja säästä vähintään 10 % tuhansista hotelleista.
  • Ole valikoiva

    Voit hakea melkein miljoonaa majoituspaikkaa ympäri maailman.

Tarkista näiden päivien hinnat

Kahden viikon kuluttua
Kahden kuukauden kuluttua
Kolmen kuukauden kuluttua
Neljän kuukauden kuluttua

Kohteen Harkers Island parhaat loma-asunnot

1. Ell's Room

Ell's Room
Harkers Island
9.6 kautta 10, Poikkeuksellisen hyvä, (38 arvostelua)
”Quiet place to relax and explore the outerbanks from.”
Yhdysvallat
Carolyn F.
Hinta on 224 €
sisältää verot ja maksut
21.10.–22.10.
Ell's Room

2. Oceanview - 3bed/2bath - Fantastic location on Harkers Island + brand new decks!

Oceanview - 3bed/2bath - Fantastic location on Harkers Island + brand new decks!
Harkers Island
9.6 kautta 10, Poikkeuksellisen hyvä, (25 arvostelua)
”This was our second visit to this property and we are planning many more. Quite, beautiful view, great restaurant within walking distance, close to the Cape Lookout ferry. Hard to beat”
Yhdysvallat
George B.
Hinta on 402 €
sisältää verot ja maksut
14.11.–15.11.
Oceanview - 3bed/2bath - Fantastic location on Harkers Island + brand new decks!

3. Revival Retreat! A private and spacious 2 - bedroom home in charming Gloucester

Revival Retreat! A private and spacious 2 - bedroom home in charming Gloucester
Gloucester
9.8 kautta 10, Poikkeuksellisen hyvä, (14 arvostelua)
”Pros: The location to get to Cape Lookout for and early morning ferry was excellent and it was super quiet each night. Comfy beds and plenty of parking. Cons: The house had a strong old smoke smell throughout the house. Additionally there are areas in the floor that are super soft indicating rot. Everything was very worn (sheets, furniture covers, towels). Salt, pepper, coffee grounds, and a bottle of mac'n'cheese were literally the only things stocked in the kitchen. We were were super...
Yhdysvallat
George
Revival Retreat! A private and spacious 2 - bedroom home in charming Gloucester

4. Bijou Bungalow

Bijou Bungalow
3.0 tähden majoituspaikka
Beaufort
8.0 kautta 10, Erittäin hyvä, (18 arvostelua)
”It was fine”
Yhdysvallat
Ann Renee
Hinta on 85 €
sisältää verot ja maksut
10.11.–11.11.
Bijou Bungalow

5. Low Tide Loft | Private Loft Above Beaufort`s Best Cafe · Dog Friendly

Low Tide Loft | Private Loft Above Beaufort`s Best Cafe · Dog Friendly
Beaufort
10.0 kautta 10, Poikkeuksellisen hyvä, (45 arvostelua)
Hinta on 212 €
sisältää verot ja maksut
27.10.–28.10.
Low Tide Loft | Private Loft Above Beaufort`s Best Cafe · Dog Friendly

6. Beaufort-bungalow Belle Airillä

Beaufort-bungalow Belle Airillä
Beaufort
10.0 kautta 10, Poikkeuksellisen hyvä, (114 arvostelua)
”We had the absolute best time staying at The Bungalow! Close distance to restaurants, activities, and historical markers. We brought our bikes and enjoyed the town. This is also a short drive to local beaches. The hosts, Dave and Clara, were wonderful and so accommodating! We are already planning our next trip. The Bungalow decor is so charming and so detailed!”
Yhdysvallat
Rashelle B.
Hinta on 233 €
sisältää verot ja maksut
3.11.–4.11.
Beaufort-bungalow Belle Airillä

7. Atlantic Beach Resort

Atlantic Beach Resort
3.0 tähden majoituspaikka
Atlantic Beach
8.8 kautta 10, Loistava, (1 344 arvostelua)
”I love this place. The amenities are good, it is easy to get to the beach and our unit was very good. The staff was helpful. Thje kitchen could use a few more utensils”
Yhdysvallat
Thomas
Hinta on 114 €
sisältää verot ja maksut
1.11.–2.11.
Atlantic Beach Resort

8. Beaufort Harbour Suites East Lodge

Beaufort Harbour Suites East Lodge
2.0 tähden majoituspaikka
Beaufort
4.8 kautta 10, (3 arvostelua)
Hinta on 158 €
sisältää verot ja maksut
25.10.–26.10.
Beaufort Harbour Suites East Lodge

9. Oyster Shack by the Bay / 4 minutes to Morehead City Waterfront/Big Rock Landing

Oyster Shack by the Bay / 4 minutes to Morehead City Waterfront/Big Rock Landing
Morehead City
10.0 kautta 10, Poikkeuksellisen hyvä, (108 arvostelua)
Hinta on 278 €
sisältää verot ja maksut
24.10.–25.10.
Oyster Shack by the Bay / 4 minutes to Morehead City Waterfront/Big Rock Landing

10. Teaches Hideaway| Golf Cart~Downtown Beaufort~2BR

Teaches Hideaway| Golf Cart~Downtown Beaufort~2BR
Beaufort
9.0 kautta 10, Upea, (2 arvostelua)
”This was exactly what we needed for our trip. Great location and only a 10 minute walk down to the waterfront and farmer’s market.”
Yhdysvallat
Matthew L.
Teaches Hideaway| Golf Cart~Downtown Beaufort~2BR

11. Salty Fin Cottage in Promise Land, Walk to Downtown

Salty Fin Cottage in Promise Land, Walk to Downtown
Morehead City
Salty Fin Cottage in Promise Land, Walk to Downtown

12. Fabulous 1-bedroom recreational vehicle with AC in Beaufort, close to downtown

Fabulous 1-bedroom recreational vehicle with AC in Beaufort, close to downtown
Beaufort
Hinta on 201 €
sisältää verot ja maksut
22.10.–23.10.
Fabulous 1-bedroom recreational vehicle with AC in Beaufort, close to downtown

13. Convenient Location in Town, Perfect for Two!

Convenient Location in Town, Perfect for Two!
Beaufort
Hinta on 281 €
sisältää verot ja maksut
1.11.–2.11.
Convenient Location in Town, Perfect for Two!

14. Captains Quarters at Big Rock Landing| King Suite · Steps to DT MHC

Captains Quarters at Big Rock Landing| King Suite · Steps to DT MHC
Morehead City
Captains Quarters at Big Rock Landing| King Suite · Steps to DT MHC

15. Turtle Cove | Central MHC· Deck· Pet Friendly· 3BR

Turtle Cove | Central MHC· Deck· Pet Friendly· 3BR
Morehead City
9.6 kautta 10, Poikkeuksellisen hyvä, (5 arvostelua)
”Apartment was a good location to where we wanted to be. Haylee was excellent at responding when asked a question.”
Yhdysvallat
Anna S.
Hinta on 249 €
sisältää verot ja maksut
25.10.–26.10.
Turtle Cove | Central MHC· Deck· Pet Friendly· 3BR

16. Ocean View Condo - Pet-friendly, Ocean View

Ocean View Condo - Pet-friendly, Ocean View
Atlantic Beach
9.4 kautta 10, Poikkeuksellisen hyvä, (24 arvostelua)
”Good”
Yhdysvallat
Bairon
Hinta on 247 €
sisältää verot ja maksut
21.10.–22.10.
Ocean View Condo - Pet-friendly, Ocean View

17. Spectacular ocean getaway, vacation done right!

Spectacular ocean getaway, vacation done right!
Beaufort
10.0 kautta 10, Poikkeuksellisen hyvä, (12 arvostelua)
”Great”
Yhdysvallat
Jesse S.
Hinta on 720 €
sisältää verot ja maksut
1.11.–2.11.
Spectacular ocean getaway, vacation done right!

18. Beachfront 1st Flr Condo_Pet Friendly_Pool_Private Beach

Beachfront 1st Flr Condo_Pet Friendly_Pool_Private Beach
Atlantic Beach
9.4 kautta 10, Poikkeuksellisen hyvä, (28 arvostelua)
”Very Clean nice place we will come back”
Yhdysvallat
Susan H.
Hinta on 164 €
sisältää verot ja maksut
21.10.–22.10.
Beachfront 1st Flr Condo_Pet Friendly_Pool_Private Beach

19. Rauhallinen loma upeilla näkymillä - SLEEPS 8

Rauhallinen loma upeilla näkymillä - SLEEPS 8
Davis
10.0 kautta 10, Poikkeuksellisen hyvä, (191 arvostelua)
Hinta on 345 €
sisältää verot ja maksut
21.10.–22.10.
Rauhallinen loma upeilla näkymillä - SLEEPS 8

20. Ocean Front With Ocean Views

Ocean Front With Ocean Views
Atlantic Beach
9.8 kautta 10, Poikkeuksellisen hyvä, (181 arvostelua)
”Its ok”
Yhdysvallat
Julio R.
Hinta on 232 €
sisältää verot ja maksut
3.11.–4.11.
Ocean Front With Ocean Views
Alin löytämämme hinta viimeisten 24 tunnin aikana 1 yölle ja 2 aikuiselle. Hinnat ja saatavuus voivat muuttua. Muita ehtoja saatetaan soveltaa.
Kirjaudu sisään ja säästä keskimäärin 15 % tuhansista hotelleista

Parhaat hotelliarvostelut kohteessa Harkers Island

Harkers Island: Lisätietoa

Loma-asunnot – Harkers Island 

 Jos haluat lomailla vapaasti ja kotoa tutuin mukavuuksin, unohda hotellit ja varaa matkasi ajaksi tyylikäs loma-asunto! Alustamme kautta löydät niistä takuulla juuri sinulle ja matkakumppaneillesi sopivan vaihtoehdon. Tarjontaa on paljon, ja se kasvaa koko ajan – myös kohteessa Harkers Island! 

Kohteen Harkers Island loma-asunnot

Sivustollemme on lisätty runsaasti kohteen Harkers Island loma-asuntoja, joista löydät varmasti juuri sinun tarpeisiisi sopivan majapaikan. Kunkin ajankohdan tarkka määrä ja valikoima riippuu varaustilanteesta. Jos tiedät matkasi ajankohdan olevan suosittu, varaus kannattaakin pyrkiä tekemään mahdollisimman ajoissa.

Tarjolla on majoitusvaihtoehtoja loman ajaksi niin lapsiperheille, pariskunnille, kaveriporukoille kuin yksin matkustavillekin. Expedian hakukoneessa voit suodattaa hakua toiveittesi, tarpeittesi ja budjettisi mukaan.

Kohteen Harkers Island loma-asuntojen hinnat

Halvimmillaan voit saada loma-asunnon kohteesta Harkers Island hintaan 114 € per yö. Hinnat vaihtelevat matkustusajankohdan, loma-asunnon sijainnin ja tarjolla olevien mukavuuksien mukaisesti. Näet saatavilla olevat hinnat ja vaihtoehdot, kun lisäät matkasi alku- ja loppupäivät Expedian hakukoneeseen. Jos niissä on yhtään joustovaraa, hintoja kannattaa tarkastella hieman pidemmältä aikaväliltä. Etenkin siirtämällä ajankohdan viikonlopusta arkipäiviin voit usein säästää huomattavasti.

Kohteen Harkers Island loma-asuntojen mukavuudet

Kohteessa Harkers Island on monenlaisia erikokoisiin matkabudjetteihin ja muihin tarpeisiin sopivia loma-asuntoja. Voit vaikkapa valita loma-asunnon, jonka täydellisesti varustetussa keittiössä voit loihtia juhla-aterioita isollekin joukolle. Osalle meistä taas on tärkeää päästä lomalla nauttimaan aamiaista valmiiseen pöytään. Ylellinen kylpyamme tai uintimahdollisuus on monille ehdoton vaatimus loma-asuntoa valittaessa. Expedian kautta voit varata loma-asunnon kohteesta Harkers Island kaikilla haluamillasi mukavuuksilla oman budjettisi mukaisesti.

Paras aika varata loma-asunto kohteesta Harkers Island

Paras matkustusajankohta riippuu matkasi tarkoituksesta sekä siitä, miten paljon olet valmis loma-asunnosta maksamaan. Muiden kohteiden tapaan myös kohteessa Harkers Island loma-asuntojen hinnat vaihtelevat kysynnän mukaan, joten pienellä budjetilla matkustavan kannattaa ajoittaa matkansa kovimpien sesonkiaikojen ulkopuolelle. Expedian kautta löydät itsellesi sopivimmat vaihtoehdot kaikkiin ajankohtiin. Sivustoltamme voit myös tarkistaa, mitä aktiviteetteja kohteessa Harkers Island on tarjolla lomasi aikana.

Vinkkejä, joiden avulla löydät kohteen Harkers Island parhaan loma-asunnon

Löydät tarpeisiisi parhaiten sopivan loma-asunnon kohteesta Harkers Island, kun tutustut Expedian uusimpiin tarjouksiin ja annat Expedian hakukoneeseen matkasi päivämäärät. Voit suodattaa hakutuloksia toivomiesi mukavuuksien, hinnan, tähtiluokituksen tai muiden asiakkaiden antamien arvosteluiden perusteella. Usein muiden matkustajien kokemuksiin tutustuminen onkin paras tapa löytää ihanteellinen loma-asunto kohteesta Harkers Island. Expedian sivustolta löydät yhteensä 2 629 arvostelua loma-asunnoista kohteessa Harkers Island, ja asiakkaiden antamien arvosanojen keskiarvo on 9.6.

Kannattaa huomioida myös hakukoneemme karttatoiminto. Sen avulla saat kaikki kohteen Harkers Island loma-asunnot näkyviin kartalla, mikä helpottaa sekä matkan suunnittelua että kohteen hahmottamista. Huomaathan, että mitä tarkempi kartta on, sitä enemmän majoituskohteita siinä yleensä näkyy.

Expedian kautta tehdyn loma-asuntovarauksen peruuttaminen

Jos tekemääsi varaukseen sisältyy peruutusoikeus, voit peruuttaa sen helposti Expedia-käyttäjätilisi kautta. Sieltä löydät myös varaamasi kohteen Harkers Island loma-asunnon yhteystiedot, joiden kautta voit esittää mitä tahansa sitä koskevia kysymyksiä. Varauksiin liittyvissä kysymyksissä sinua auttaa myös Expedian asiakaspalveluportaali, josta löydät valmiita vastauksia ja saat helposti yhteyden asiakaspalveluumme.

Syitä, miksi loma-asunto kannattaa varata Expedian kautta

Expedian kautta löydät aina hyviä tarjouksia ja laajan valikoiman erilaisia loma-asuntoja kohteessa Harkers Island. Expedia tekee loman suunnittelusta helppoa ja vaivatonta, sillä meiltä löydät yhdestä paikasta helposti kaikki tarvitsemasi tiedot loma-asunnoista kohteessa Harkers Island. Expedian avulla voit suunnitella matkasi alusta loppuun käden käänteessä. Kun olet löytänyt haluamasi loma-asunnon kohteesta Harkers Island, muista, että voit säästää vielä lisää, jos varaat alustamme kautta myös lennot ja vuokra-auton. Valitse Expedia, kun haluat selvitä loman suunnittelemisesta ilman ylimääräistä stressiä!

Usein kysytyt kysymykset

Löytyykö kohteesta Harkers Island loma-asuntoja?

Kyllä, me tarjoamme kohteen Harkers Island tunnettujen nähtävyyksien lähellä sijaitsevia loma-asuntoja. Voit halutessasi myös valita loma-asunnon hieman rauhallisemmasta paikasta, jos kaipaat lomaa omassa rauhassa. Harkers Island on kuuluisa rannoistaan ja akvaariostaan.

Mitkä ovat parhaimpia lomakoteja kohteessa Harkers Island?

Oceanview - 3bed/2bath - Fantastic location on Harkers Island + brand new decks!: Tämä korkeat arvostelut saanut lomakoti kohteessa Harkers Island sijaitsee upealla paikalla rannalla. Paikan tarjoamiin mukavuuksiin kuuluvat takka, patio ja grillipaikka, joiden ansiosta voit ottaa rennosti uudessa ympäristössä. Tässä kodissa on 3 makuuhuonetta sekä keittiö, josta löytyvät astianpesukone, jääkaappi ja liesi tekevät kokkailusta perheellesi ja ystävillesi helpompaa. Sinä sekä ystäväsi ja perheesi voitte ottaa vain rennosti pelejä kaltaisten mukavuuksien ansiosta.

Kuinka monta lomakotia Harkers Island tarjoaa?

Expedian sivustolta löytyy 51 lomakotia lomallesi kohteessa Harkers Island.

Mitä nähtävää ja tehtävää kohteesta Harkers Island löytyy?

Cedar Hammock ja Morgan Island käyvät hienosti luonnosta nauttimiseen, kun taas esimerkiksi Core Sound Waterfowl Museum and Heritage Center on hyvä kohde kulttuurista kiinnostuneille. Ympäröivältä alueelta löytyy puolestaan Blinds Hammock ja Cape Lookout Lighthouse.

Millaisia loma-asuntoja kohteesta Harkers Island löytyy?

Loma-asunnot ovat yksityisiä majoituksia, joita asiakkaat voivat varata joiksikin päiviksi tai pidemmäksi aikaa. Loma-asunnoista löytyy erilaisia mukavuuksia, kuten Wi-Fi, pyykinpesukone ja kuivausrumpu, jotta voisit ottaa kaiken irti yöpymisestäsi. Jos haluat varmistua majapaikkasi puhtaudesta, loma-asunnossa pääset nauttimaan matkailun ilosta turvallisesti kaukana julkisista hotellihisseistä ja ihmisiä kuhisevista vastaanottotiloista. Lomakodeissa sinulla on myös enemmän tilaa kuin perinteisissä hotelleissa, minkä takia ne ovat suosittuja majoitusvaihtoehtoja ryhmämatkoilla.