Kapp and Kappy B&B

Majoituspaikan taso: 3.5

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Arvostelut

9,8 kautta 10.
Poikkeuksellisen hyvä

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Aamiainen sisältyy hintaan
  • Lemmikkiystävällinen
  • Pysäköinti sisältyy hintaan
  • Ilmainen Wi-Fi
  • Ilmastointi
  • Businesspalvelut
Nykyinen hinta on 163 €
sisältää verot ja maksut
26.10.–27.10.

Huonevaihtoehdot

Kahden hengen huone, 1 suuri parisänky

10,0 kautta 10
Poikkeuksellisen hyvä
(9 arvostelua)
  • 16 m²
  • 2 henkilöä
  • 1 suuri parisänky

Kahden hengen superior-huone, 1 keskisuuri parisänky

  • Näkymä kaupungille
  • 13 m²
  • 2 henkilöä
  • 1 keskisuuri parisänky

Kahden hengen exclusive-huone, 1 suuri parisänky

9,0 kautta 10
Upea
(2 arvostelua)
  • Näkymä kaupungille
  • 14 m²
  • 3 henkilöä
  • 1 suuri parisänky

Saatat pitää myös näistä

Mod logo
Kirjaudu sisään nähdäksesi käytettävissä olevat alennukset ja edut. Lisää uusia, palkitsevia seikkailuja!

Tietoja alueesta

Kapp and Kappy B&B sijaitsee kohteessa Historic Downtown Kissimmee lähellä lentokenttää ja lähellä kävelysiltaa/promenadia. Alueen luonnonkauneuteen voi tutustua kohteissa Kissimmee Lakefront Park (puisto) ja Osceola Heritage Park, ja Walt Disney World® Resort ja Universal Studios Florida™ ovat suosittuja nähtävyyksiä alueella. Haluatko osallistua johonkin tapahtumaan tai käydä matsissa vierailusi aikana? Tarkista kohteen Silver Spurs Arena tapahtumat. Vieraile matkaoppaassamme kohteeseen Kissimmee
Orlando: näytä lisää aamiaismajoituksia
Kartta
21 North Clyde Avenue, Kissimmee, FL, 34741

Lähettyvillä

  • Vesipuisto, jossa on uima-allas, palmuja ja hevospatsas.
    Kissimmee Lakefront Park (puisto)
    9 min kävelymatka - 0.8 km:n päässä
  • Keltainokkainen lintu lentää veden yllä.
    Lake Tohopekaliga
    9 min kävelymatka - 0.8 km:n päässä
  • Osceola County Clerk of the Court
    3 min kävelymatka - 0.3 km:n päässä
  • Kissimmee Civic Center
    13 min kävelymatka - 1.2 km:n päässä
  • Violet's Venom Brewery
    15 min kävelymatka - 1.3 km:n päässä

Liikkuminen

  • Kissimmeen asema – 13 minuutin kävelymatka
  • Poincianan asema – 8 minuutin ajomatka
  • Kissimmee, Florida (ISM-Kissimmee Gateway) – 4 minuutin ajomatka

Ravintoloita

  • Circle K
    6 min kävelymatka
  • Wendy's
    3 min ajomatka
  • A 2 Z Wings
    16 min kävelymatka
  • Burger King
    17 min kävelymatka
  • Susan's Courtside Cafe
    7 min kävelymatka

Tietoja majoituspaikasta

Kapp and Kappy B&B

  • Aamiaismajoitus, joka sijaitsee lähellä kohdetta Kissimmee Lakefront Park (puisto)
  • Lähellä kohteita Silver Spurs Arena ja Osceola Heritage Park sijaitseva Kapp and Kappy B&B tarjoaa erilaisia palveluita/mukavuuksia, joihin kuuluu muun muassa ilmainen täysi aamiainen, terassi ja puutarha. Ilmainen Wi-Fi huoneessa on kaikkien asiakkaiden käytössä. Saatavilla oleviin palveluihin/mukavuuksiin kuuluu myös ulkona sijaitseva viihdealue ja konferenssitila.
  • Lisäksi asiakkailla on käytössään nämä edut:
    • Ilmainen omatoiminen pysäköinti
    • Express-uloskirjautuminen, juomavesiautomaatti ja concierge-palvelut
    • Grillejä, matkatavarasäilytys ja televisio aulassa
  • Huoneiden varustelu
  • Majoituspaikan kaikkien yksilöllisesti sisustettujen huoneiden palveluihin ja mukavuuksiin esimerkiksi kannettavalle tietokoneelle sopivat työtilat ja ilmastointi sekä ilmainen Wi-Fi ja äänieristetyt seinät.
  • Muihin palveluihin/mukavuuksiin lukeutuvat:
    • Lämmitys ja kattotuulettimet
    • Kylpyhuoneet, joista löytyy suihkut ja ilmaiset hygieniatuotteet
    • 48-tuumainen taulutelevisio, josta löytyy korkealuokkaiset kanavat
    • Kahvin-/teenkeittimet ja siivous rajoitetusti

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Usein kysytyt kysymykset

Onko Kapp and Kappy B&B lemmikkiystävällinen?

Kyllä, tämä aamiaismajoitus sallii kissat ja koirat (korkeintaan 2). Kukin lemmikki saa painaa korkeintaan 14 kg. 30 USD:n suuruinen takuumaksu per yöpyminen ja 30 USD:n suuruinen lisämaksu per majoitustila per yöpyminen veloitetaan. Avustajaeläimistä ei veloiteta maksuja. Joitakin rajoituksia voidaan soveltaa, ota yhteyttä majoituspaikkaan saadaksesi lisätietoja.

Kuinka paljon maksaa majoitus majoituspaikassa Kapp and Kappy B&B?

25.10.2026 löydetyt hinnat majoituspaikassa Kapp and Kappy B&B tulopäivälle 26.10.2026 ovat alkaen 163 € per yö per 2 aikuista, mukaan lukien verot ja maksut. Tämä hinta perustuu viimeisten 24 tunnin aikana löydettyyn alimpaan yöhintaan seuraavien 30 päivän aikana tapahtuville majoituksille. Hinnat saattavat muuttua. Valitse haluamasi päivät nähdäksesi tarkemmat hinnat.

Kuinka paljon pysäköinti maksaa majoituspaikassa Kapp and Kappy B&B?

Tämä majoituspaikka tarjoaa omatoimisen pysäköinnin ilmaiseksi.

Mihin aikaan majoituspaikan Kapp and Kappy B&B sisäänkirjautuminen on?

Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 15.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 0.00. Aikainen lisämaksu on saatavilla 20 USD:n suuruista maksua vastaan (saatavuuden mukaan).

Mihin aikaan majoituspaikan Kapp and Kappy B&B uloskirjautuminen on?

Uloskirjautuminen tapahtuu klo 10.00. Myöhäinen uloskirjautuminen on mahdollista maksua vastaan (saatavuuden mukaan).

Missä Kapp and Kappy B&B sijaitsee?

Kissimmee Lakefront Park (puisto) on 0,9 kilometrin ja päässä tästä aamiaismajoituksesta. Silver Spurs Arena ja Osceola Heritage Park sijaitsevat 10 kilometrin päässä. Walt Disney World® Resort ja Universal Studios Florida™ ovat myös 32 kilometrin päässä. Kissimmeen asema sijaitsee 13 minuutin kävelymatkan päässä.

Arvostelut

Kapp and Kappy B&B – arvostelut

9,8

Poikkeuksellisen hyvä

9,8

Siisteys

9,2

Sijainti

10

Henkilökunta ja palvelu

9,6

Majoituspaikan kunto ja tilat
Arvosana 10 - Loistava. 131 kautta 147 arvostelua
Arvosana 8 - Hyvä. 14 kautta 147 arvostelua
Arvosana 6 - OK. 1 kautta 147 arvostelua
Arvosana 4 - Huono. 0 kautta 147 arvostelua
Arvosana 2 - Hirveä. 1 kautta 147 arvostelua

Arvostelut

Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, palvelut/mukavuudet ja majoituspaikan kunto ja tilat
Beautiful historic home, lovely owners, wonderful complimentary snacks and drinks, good homemade breakfast.
Yöpyi 1 yön kesäkuussa 2026
Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, palvelut/mukavuudet ja majoituspaikan kunto ja tilat
An amazing experience. Freindly hosts. If we go to Orlando again we will rwbook
Yöpyi 3 yötä heinäkuussa 2026
Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu ja majoituspaikan kunto ja tilat
I love this place I don’t know what he put on that bacon but it was amazing!
Yöpyi 1 yön huhtikuussa 2026
Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu ja palvelut/mukavuudet
The room was really nice and the breakfast was great.
Yöpyi 1 yön joulukuussa 2025
Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

Hyvää: Siisteys, palvelut/mukavuudet ja majoituspaikan kunto ja tilat
Wonderful host! We really enjoyed our stay and would most definitely return.
Yöpyi 3 yötä helmikuussa 2026
Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, palvelut/mukavuudet ja majoituspaikan kunto ja tilat
Excellent property
Yöpyi 1 yön maaliskuussa 2026
Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, palvelut/mukavuudet ja majoituspaikan kunto ja tilat
Great place. Comfy and personable. Won’t stay anywhere else while in the area.
Yöpyi 1 yön maaliskuussa 2026
Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

Hyvää: Siisteys, palvelut/mukavuudet ja majoituspaikan kunto ja tilat
This was a beautiful and very clean B&B. The owners were kind and the breakfast was great! The home was beautifully decorated and felt very cozy. I highly recommend staying here!
Yöpyi 1 yön tammikuussa 2026
Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, majoituspaikan kunto ja tilat ja huoneen mukavuus
I had a lovely stay at Kapp & Kappy. It’s a very nice place and the innkeepers are very nice! I would definitely stay there again!
Yöpyi 2 yötä tammikuussa 2026
Tarkistettu arvostelu

8/10 Hyvä

Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, palvelut/mukavuudet ja majoituspaikan kunto ja tilat
The home is beautiful. The rooms are appointed exceptionally well. The innkeepers are very accessible and responsive.
Yöpyi 1 yön maaliskuussa 2026
Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, palvelut/mukavuudet ja majoituspaikan kunto ja tilat
Our first experience with a B&B - but won't be our last! Very cute and unique house and the host makes a great breakfast! Everything provided that you might need - including some drinks and snacks! Nice to be able to visit and get suggestions from someone who knows the area.
Yöpyi 2 yötä huhtikuussa 2026
Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, palvelut/mukavuudet ja majoituspaikan kunto ja tilat
Everything was excellent in this hidden gem
Yöpyi 1 yön tammikuussa 2026
Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, palvelut/mukavuudet ja majoituspaikan kunto ja tilat
The location was perfect for us as my husband had surgery at HCA. Osceola Hospital. House is in a quiet neighborhood close to several restaurants. We did takeout and ate in the dining room. After dinner we sat on the wrap around porch and has a glass of wine to celebrate our anniversary. Tom Kapp made me breakfast the next morning and sat and had breakfast with me and visited. A short but lovely experience.
Yöpyi 1 yön kesäkuussa 2026
Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, palvelut/mukavuudet ja majoituspaikan kunto ja tilat
Great place!
Yöpyi 1 yön helmikuussa 2025
Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

Hyvää: Siisteys, palvelut/mukavuudet ja majoituspaikan kunto ja tilat
Loved the front porch. Yummy breakfast. Very hospitable
Yöpyi 1 yön tammikuussa 2026
Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

Hyvää: Siisteys, palvelut/mukavuudet ja majoituspaikan kunto ja tilat
It truly felt like home. The communal area had everything we needed and then some. Coffee tea soda beer wine snacks. Comfy and cozy.
Yöpyi 4 yötä helmikuussa 2026
Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu ja majoituspaikan kunto ja tilat
We enjoyed our stay very much 😀!
Yöpyi 1 yön marraskuussa 2023
Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, palvelut/mukavuudet ja majoituspaikan kunto ja tilat
This place was immaculate and convenient and comfortable. It was a great place to enjoy. Also a great breakfast before you check out!
Yöpyi 1 yön maaliskuussa 2025
Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, palvelut/mukavuudet ja majoituspaikan kunto ja tilat
Awesome place to stay near the Florida Trail - excellent breakfast included as well as light snacks and drinks
Yöpyi 1 yön tammikuussa 2025
Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, palvelut/mukavuudet ja majoituspaikan kunto ja tilat
Excellent location, and just a short drive to my destination:Dan’s Butterfly Farm.
Yöpyi 1 yön heinäkuussa 2025
Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

Hyvää: Siisteys, palvelut/mukavuudet ja majoituspaikan kunto ja tilat
Friendly host. Felt like home.
Yöpyi 1 yön marraskuussa 2025
Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, majoituspaikan kunto ja tilat ja huoneen mukavuus
Tom & Christie were so welcoming, and friendly, house was quirky & amazing. Great location
Yöpyi 1 yön toukokuussa 2025
Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, palvelut/mukavuudet ja majoituspaikan kunto ja tilat
It was perfect for us. The hosts were very friendly and accommodating. They just opened a brewery downtown that we were able to walk to, and we had a great time there as well. Overall a great B&B.
Yöpyi 1 yön elokuussa 2025
Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu ja majoituspaikan kunto ja tilat
A really characterful property run by a really nice couple. Really welcoming, good facilities and an excellent breakfast!
Yöpyi 2 yötä marraskuussa 2023
Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, palvelut/mukavuudet ja majoituspaikan kunto ja tilat
Lovely home and lovely people
Yöpyi 3 yötä helmikuussa 2024