Koko loma-asunto·Yksityinen majoittaja

Villa in a secure village with shared pool

Majoituspaikan Villa in a secure village with shared pool valokuvagalleria

Uima-allas
Oleskelualue
Terassi/patio
Ulkopuoli
3 makuuhuonetta, silitysrauta/-lauta, Wi-Fi, vuodevaatteet

Koko koti

3 makuuhuonetta2 kylpyhuonetta

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Pyykinpesukone
  • Kuivausrumpu
  • Lemmikkiystävällinen
  • Ilmastointi
  • Kuntosali

Lisää päivämäärät nähdäksesi hinnat

Tietoja majoituspaikasta

Villa in a secure village with shared pool

  • Huvila, joka sijaitsee lähellä kohdetta Central Pattaya -ostoskeskus
  • Kohteiden Walking Street (ravintolakatu) ja Pattayan ranta lähellä sijaitseva Villa in a secure village with shared pool tarjoaa pyykinpesutilat ja kuntosalin sekä paljon muuta. Asiakkaiden saatavilla on Wi-Fi huoneessa.
  • Lisäksi asiakkailla on käytössään tällaiset edut:
  • Savuttomat tilat
  • Huoneiden varustelu
  • Majoituspaikan Villa in a secure village with shared pool kaikkien huoneiden tarjoamiin ylellisyyksiin kuuluvat esimerkiksi ilmastointi ja internetyhteys.
  • Muihin huoneiden mukavuuksiin lukeutuvat:
  • 1.5 kylpyhuonetta, joista löytyy suihkut ja hiustenkuivaajat

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Internet

  • Saatavilla huvilassa: Wi-Fi

Makuuhuoneet

  • 3 makuuhuonetta
  • Lakanat saatavilla

Kylpyhuone

  • 1,5 kylpyhuonetta
  • Hiustenkuivaaja
  • Pyyhkeet saatavilla
  • Suihku

Pesulapalvelu

  • Pyykinpesukone
  • Pyykinpesutilat

Ilmastointi ja lämmitys

  • Ilmastointi

Lemmikit

  • Lemmikkiystävällinen
  • Vain kissat ja koirat tervetulleita
  • Korkeintaan 10 kg per lemmikki

Sopivuus/esteettömyys

  • Savuton majoituspaikka

Palvelut ja mukavuudet

  • Silitysrauta/-lauta

Tekemistä

  • Kuntosali

Turvallisuusominaisuudet

  • Ei häkävaroitinta tai kaasukäyttöisiä laitteita (majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa ei ole häkävaroittimia tai kaasukäyttöisiä laitteita)
  • Ei savuvaroitinta (majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa ei ole savuvaroitinta)

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa klo 13.00
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 21

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 12.00

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Saat majoittajalta ohjeet sisään- ja uloskirjautumiseen sähköpostitse.
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Lemmikit

Lemmikit sallitaan
Vain koirat ja kissat ovat tervetulleita
Korkeintaan 1 (korkeintaan 10 kg per lemmikki)

Lapset ja varavuoteet

Lapset ovat tervetulleita

Tapahtumat

Tapahtumien järjestäminen ei ole sallittua

Tupakointikäytännöt

Tupakointi ei ole sallittu

Tärkeää tietoa

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi yksityinen majoittaja (eli taho, joka ei toimi kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa). EU:n kuluttajansuojalaki, mukaan lukien peruutusoikeus, ei koske tätä varausta. Yksityisen majoittajan määrittämä peruutuskäytäntö koskee varaustasi.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Juhlien tai ryhmätapahtumien järjestäminen on kielletty majoituspaikassa
Majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa ei ole häkävaroitinta tai kaasulaitteita
Majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa ei ole palovaroitinta
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.

Tietoja alueesta

Huvila sijaitsee kohteessa Pattayan keskusta. Walking Street (ravintolakatu) ja Central Pattaya -ostoskeskus ovat vierailun arvoisia kohteita shoppailemaan haluaville, ja alueen luonnonkauneuteen voi tutustua kohteissa Pattayan ranta ja Dongtan Beach. Pattaya Vesipuisto ja Easy Kart Pattaya ovat myös vierailun arvoisia. Vieraile matkaoppaassamme kohteeseen Pattaya
Pattaya: näytä lisää huviloita
Kartta
Bang Lamung, Province de Chonburi

Lähettyvillä

  • Rivissä värikkäitä rakennuksia, joissa on parvekkeet, ja niiden yläpuolella kirkkaan sininen taivas.
    Soi Buakhao
    2 min kävelymatka - 0.2 km:n päässä
  • Rannikkomaisema, jossa on ranta, lukuisia veneitä ja korkeiden rakennusten muodostama horisontti.
    Central Pattaya -ostoskeskus
    2 min kävelymatka - 0.2 km:n päässä
  • Palmujen reunustama ranta, jossa on rantatuoleja, aurinkovarjoja ja keltainen, ilmatäytteinen kelluntalautta.
    Pattayan ranta
    7 min kävelymatka - 0.6 km:n päässä
  • Rannikkomaisema, jossa on ranta, veneitä ja korkeita rakennuksia.
    Pattayan rantakatu
    7 min kävelymatka - 0.6 km:n päässä
  • Soi L K Metron ostosalue
    2 min kävelymatka - 0.2 km:n päässä

Liikkuminen

  • Pattayan asema – 11 minuutin ajomatka
  • Utapao (UTP-Utapaon kansainvälinen lentokenttä) – 48 minuutin ajomatka

Ravintoloita

  • Myth Night Bar
    5 min kävelymatka
  • Butsaba Wine & Café
    1 min kävelymatka
  • Serbian Beer Bar
    5 min kävelymatka
  • ICU Beer Bar
    5 min kävelymatka
  • Oh Bar
    2 min kävelymatka

Usein kysytyt kysymykset

Onko Villa in a secure village with shared pool lemmikkiystävällinen?

Kyllä, tämä majoituspaikka sallii kissat ja koirat (korkeintaan 1). Kukin lemmikki saa painaa korkeintaan 10 kg.

Mihin aikaan majoituspaikan Villa in a secure village with shared pool sisäänkirjautuminen on?

Sisäänkirjautuminen alkaa klo 13.00.

Mihin aikaan majoituspaikan Villa in a secure village with shared pool uloskirjautuminen on?

Uloskirjautuminen tapahtuu klo 12.00.

Missä Villa in a secure village with shared pool sijaitsee?

Soi Buakhao, Pattayan ranta ja Central Pattaya -ostoskeskus sijaitsevat 10 minuutin kävelymatkan päässä tästä huvilasta. Walking Street (ravintolakatu) ja Pattayan rantakatu ovat myös 2 kilometrin päässä.

Villa in a secure village with shared pool – arvostelut