Koko huoneisto

Chic Sunlit Earls Court Flat

Majoituspaikan taso: 2

Majoituspaikan Chic Sunlit Earls Court Flat valokuvagalleria

Olohuoneessa on sohva, pyöreä sohvapöytä, takka ja ruokapöytä.
Kaksikerroksinen rakennus, jossa on tiiliverhous, numeroituja ovia ja musta metalliaita.
Moderni keittiö, jossa on puiset kaapit, Bosch-astianpesukone, musta työtaso ja ruostumattomasta teräksestä valmistettu liesituuletin.
Käytävän päässä on ruokailutila, jossa on pyöreä pöytä ja kaksi keltaista tuolia. Seinien varrella on hyllyjä, joilla on erilaisia esineitä.
Makuuhuone, jossa on sänky, suuri peili ja ikkuna.

Arvostelut

7,0 kautta 10.
Hyvä

Koko huoneisto

1 makuuhuone1 kylpyhuone4 henkilöä

Suositut palvelut/mukavuudet

Lisää päivämäärät nähdäksesi hinnat

Tietoja majoituspaikasta

Chic Sunlit Earls Court Flat

  • Huoneisto, joka sijaitsee lähellä kohdetta Kensington High Street
  • Kohteiden Olympia Events ja Natural History Museum lähellä sijaitseva Chic Sunlit Earls Court Flat tarjoaa asiakkaille paljon erilaisia palveluita/mukavuuksia. Asiakkaiden käytössä on ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa.
  • Huoneiden varustelu
  • Majoituspaikan Chic Sunlit Earls Court Flat kaikkien huoneiden mukavuuksiin ja palveluihin kuuluvat muun muassa nopea internet.

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Internet

  • Saatavilla huoneistossa: nopea internetyhteys
  • Saatavilla joissain yleisissä tiloissa: ilmainen Wi-Fi

Makuuhuoneet

  • Makuuhuone

Kylpyhuone

  • 1 yksityinen kylpyhuone

Oleskelutilat

  • Olohuone

Työtilat

  • Työpöytä

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Sopivuus/esteettömyys

  • Ei hissiä

Turvallisuusominaisuudet

  • Häkävaroitin (majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on häkävaroitin)
  • Savuvaroitin (majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on savuvaroitin)
  • Palosammutin

Yleistä

  • 2 majoitustilaa

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 15.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 17.00.
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 25

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 10.00

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Asiakkaiden on otettava yhteyttä majoituspaikkaan saadakseen sisäänkirjautumisohjeet
Ota majoituspaikkaan yhteyttä käyttäen varausvahvistuksessa olevia tietoja vähintään 24 tuntia ennen saapumista järjestääksesi sisäänkirjautumisen
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Lemmikit

Lemmikkejä ei sallita

Lapset ja varavuoteet

Lapset ovat tervetulleita

Tapahtumat

Tapahtumien järjestäminen ei ole sallittua

Maksutavat

Tärkeää tietoa

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Tämä majoituspaikka hyväksyy luottokortit.
Juhlien tai ryhmätapahtumien järjestäminen on kielletty majoituspaikassa
Majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on häkävaroitin
Majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on palovaroitin
Tämän majoituspaikan turvaominaisuuksiin kuuluu palosammutin
Tämä majoituspaikka siivotaan ammattimaisesti
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.

Lisämaininnat

Tässä majoituspaikassa ei ole hissejä
Majoituspaikan veloittamaan hintaan sisältyvät pakolliset siivousmaksut

Tietoja alueesta

Huoneisto sijaitsee kohteessa Kensington. Alueen luonnonkauneuteen voi tutustua kohteissa Hyde Park ja Kensington Gardens, ja Natural History Museum ja London Eye ovat suosittuja nähtävyyksiä alueella. Haluatko osallistua johonkin tapahtumaan tai käydä matsissa vierailusi aikana? Tarkista kohteen Royal Albert Hall tapahtumakalenteri, ja Excel London taas sopii hyvin illanviettoon. Vieraile matkaoppaassamme kohteeseen Lontoo
Lontoo: näytä lisää huoneistoja
Kartta
49 Eardley Crescent Greater London, England SW5 9JT United Kingdom, London, England, SW5 9JT

Lähettyvillä

  • Historiallinen rakennus, jossa on kaksi huomattavaa tornia ja monimutkaisia arkkitehtonisia yksityiskohtia.
    Cromwell Road
    9 min kävelymatka - 0.8 km:n päässä
  • Suuri, tyhjä stadion, jossa on siniset istuimet ja kattorakenne.
    Stamford Bridge Stadium
    9 min kävelymatka - 0.8 km:n päässä
  • Punainen kerroksellinen linja-auto pysähtyneenä goottilaistyylisen kirkon eteen. Kirkossa on suuri kaarikkuna ja kaksi tornia.
    King's Road
    15 min kävelymatka - 1.3 km:n päässä
  • Punainen kerroksellinen linja-auto kaupungin kadulla, historiallinen rakennus, jossa on kaarevat ikkunat, ja jalankulkijoita.
    Kensington High Street
    17 min kävelymatka - 1.4 km:n päässä
  • Tyyni lampi, jonka ympärillä on punalehtisiä vaahterapuita, kiviä ja vehreää kasvillisuutta.
    Holland Park (puisto)
    17 min kävelymatka - 1.4 km:n päässä

Liikkuminen

  • West Bromptonin metroasema – 4 minuutin kävelymatka
  • Earl's Courtin metroasema – 2 minuutin kävelymatka
  • Lontoo (LCY-London City) – 61 minuutin ajomatka

Ravintoloita

  • Pret a Manger
    6 min kävelymatka
  • McDonald's
    6 min kävelymatka
  • Over Under Coffee
    5 min kävelymatka
  • Burger King
    5 min kävelymatka
  • Courtfield
    5 min kävelymatka

Usein kysytyt kysymykset

Onko Chic Sunlit Earls Court Flat lemmikkiystävällinen?

Ei, tämä majoituspaikka ei salli lemmikkejä.

Mihin aikaan majoituspaikan Chic Sunlit Earls Court Flat sisäänkirjautuminen on?

Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 15.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 17.00.

Mihin aikaan majoituspaikan Chic Sunlit Earls Court Flat uloskirjautuminen on?

Uloskirjautuminen tapahtuu klo 10.00.

Missä Chic Sunlit Earls Court Flat sijaitsee?

Cromwell Road, Kensington High Street ja Olympia Events sijaitsee 2 kilometrin päässä tästä asuinrakennuksesta. Natural History Museum ja Kensington Gardens ovat myös 2 kilometrin päässä. Earl's Courtin metroasema sijaitsee vain 2 minuutin kävelymatkan päässä ja West Bromptonin metroasema 4 minuutin kävelymatkan päässä.

Voinko peruuttaa varaukseni ilmaiseksi ja saada täyden hyvityksen?

Kyllä, tämä majoituspaikka tarjoaa ilmaisen peruutusmahdollisuuden tiettyjen huonehintojen kohdalla. Tarkista majoituspaikan peruutuskäytännöt sivustoltamme saadaksesi lisätietoja mahdollisista vaatimuksista ja poikkeuksista.

Chic Sunlit Earls Court Flat – arvostelut